%d7%94%d7%a4%d7%a8%d7%a9%d7%aa-%d7%97%d7%9c%d7%94

 

מכירת דירה


ט"ו אייר התשע"ג מאת:מירב

שאלה:
אני מעונינת למכור את הדירה שלי מאוד לא טוב לנו שם ואנו לא מצליחים למכור, מה ניתן לעשות? ואנחנו לא מעונינים להשכיר ולשכור תודה.

תשובה:
אם אתם לא מצליחים למכור את הדירה יתכן והדירה נראית במצב לא טוב כך שאינה מושכת את עין הקונים הפוטנציאלים, או יתכן שהמחיר שאתם מציעים הוא יקר מידי.

אם לא טוב לכם, כבר אמרו חז"ל משנה מקום משנה מזל, ולכן אתם צריכים לעשות השתדלות למכור את הדירה , ובראש ובראשונה עליכם לדאוג לחיצוניות של הדירה.
זכרו! הרושם הראשוני הוא מאוד חשוב. ולכן אם הדירה זקוקה לצבע, תצבעו. ואם הדירה חשוכה, תוסיפו תאורה. חשוב מאוד שהדירה תהיה מוארת ומאווררת. ואם המחיר גבוה תתגמשו מעט.

ולאחר שעשיתם השתדלות זו תתחייבו בלי נדר שאם תצליחו למכור את הדירה, תתנו סכום מסוים לצדקה, וה' יהיה בעזרכם.

%d7%94%d7%a4%d7%a8%d7%a9%d7%aa-%d7%97%d7%9c%d7%94

 

גלריית תמונות

מענין לדעת

הג'ירף

לבם של הג'ירפים מגיע למשקל של עשרה קילוגרמים ולאורך של שישים סנטימטרים, ועליו לספק לחץ דם הגדול פי שתיים מלחץ דם של יונק גדול ממוצע, זאת על מנת לשמור על זרימת דם תקינה למוח. מכיוון שהרגליים של הגי'רף ארוכות מצווארו, הוא נאלץ לפשק את רגליו בפישוק רחב כאשר הוא רוצה להרוות את צמאונו . עובדה זו יוצרת בעיה כפולה: כאשר הוא רוכן קדימה לשתות, מוח הג'ירף עלול לקבל זרם גדול מידי של דם : כאשר הוא מתרומם חזרה, זרם הדם קטן באופן משמעותי , בשני המקרים עלול הג'ירף לאבד את הכרתו, לכן,מפותחות הג'ירף שתי מערכות לוויסות הדם: כאשר הוא מתכופף, זרם הדם ממותן על ידי מערכת מורכבת של שסתומים המווסתים את כמות הדם המגיעה למוח: כאשר הוא מתרומם , מערכת המכונה בשם " רשת מופלאה " ( Rete mirabile ) פועלת כמעין בולם זעזועים, ומונעת גם כן אובדן הכרה. לחץ הדם האופייני לג'ירף, שהוא גבוה מאוד יחסית ליונקים, מחייב את הג'ירפים להיות בעלי כלי דם עבים במיוחד.