%d7%94%d7%a4%d7%a8%d7%a9%d7%aa-%d7%97%d7%9c%d7%94

 

גלעד שמאע

בס"ד

הטור של – גלעד שמאע – עצות לחיים טובים יותר

גלעד שמאע

גלעד שמע מנחה מרצה ויועץ NLP

אודות : – גלעד שמאע

גלעד שמאע, אחד מהמאמנים והמאבחנים המובילים בישראל,עם ניסיון של 15 שנה בתחום האימון והאבחון, מחבר מספר ספרים מובילים בישראל בתחום. ניסיון של מאות אבחונים ואימונים, כולל אבחון גרפולוגי מקצועי ציורים, אימון קואצ'ינג קלאסי ו NLP.

לפני מספר שנים במקביל להופעות בכלי התקשורת המגוונים והרצאות ברחבי הארץ,הקים את מכללת קווים המכשירה מאבחנים ומאמנים בשיתוף היחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו.
במסגרת המכללה המאמנים מקבלים כלים ייחודיים גם באבחון וגם באימון,יחד עם סימולציות רבות וחומר מפורט, המאמנים מקבלים את היכולת גם לגלות במהירות את הבעיה המדוייקת אפילו אם המאובחן לא יודע, ולטפל באחת מכמה שיטות והכל בהתאם לאישיות המתאמן.

מאמרים:

מאמר – 1 איך להפוך את הלחץ לאנרגיית צמיחה – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 2  איך לשחרר חסמי הצלחה ( חלק 1 ) – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 3 איך לשחרר חסמי הצלחה ( חלק 2 ) – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 4  איך להפוך ביקורת להתפתחות אישית  – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 5  הכה בברזל בעודנו קר – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 6 – סדר דבר אחד – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 7 – תפסיק להחזיק מה שאתה לא צריך – לקריאה לחץ כאן

מאמר – 8 – תפעיל על המוח פעולה פרדוקסאלית לקריאה לחץ כאן

מאמר – 9 – לך עד הסוף לקריאה לחץ כאן

מאמר – 10 – איך למנף את האדישות לקריאה לחץ כאן

%d7%94%d7%a4%d7%a8%d7%a9%d7%aa-%d7%97%d7%9c%d7%94

 

גלריית תמונות

מענין לדעת

הג'ירף

לבם של הג'ירפים מגיע למשקל של עשרה קילוגרמים ולאורך של שישים סנטימטרים, ועליו לספק לחץ דם הגדול פי שתיים מלחץ דם של יונק גדול ממוצע, זאת על מנת לשמור על זרימת דם תקינה למוח. מכיוון שהרגליים של הגי'רף ארוכות מצווארו, הוא נאלץ לפשק את רגליו בפישוק רחב כאשר הוא רוצה להרוות את צמאונו . עובדה זו יוצרת בעיה כפולה: כאשר הוא רוכן קדימה לשתות, מוח הג'ירף עלול לקבל זרם גדול מידי של דם : כאשר הוא מתרומם חזרה, זרם הדם קטן באופן משמעותי , בשני המקרים עלול הג'ירף לאבד את הכרתו, לכן,מפותחות הג'ירף שתי מערכות לוויסות הדם: כאשר הוא מתכופף, זרם הדם ממותן על ידי מערכת מורכבת של שסתומים המווסתים את כמות הדם המגיעה למוח: כאשר הוא מתרומם , מערכת המכונה בשם " רשת מופלאה " ( Rete mirabile ) פועלת כמעין בולם זעזועים, ומונעת גם כן אובדן הכרה. לחץ הדם האופייני לג'ירף, שהוא גבוה מאוד יחסית ליונקים, מחייב את הג'ירפים להיות בעלי כלי דם עבים במיוחד.